Vokai su oro apsauga

(0)

Vokai su oro apsauga naudojami smulkiems ir labiau pažeidžiamiems daiktams siųsti. Puikiai apsaugo nuo pažeidimų, vibracijų ar subraižymo.

6.6014.87

Kurjeriniai siuntų vokai

(0)

Kurjeriniai siuntų vokai, maišai gaminami iš tvirtos 50 mikronų LDPE nepermatomos plėvelės. Voko išorė – balta, o vidus – juodas,

6.2714.85

Vokai siuntoms su popieriaus apsauga

(0)

Vokai siuntoms su popieriaus apsauga naudojami smulkiems ir labiau pažeidžiamiems daiktams siųsti. Puikiai apsaugo nuo pažeidimų.

7.4411.57

Pakavimo granulės

(0)

Pakavimo granulės, dar vadinamos putų granulėmis, biria pakuote arba tūrio užpildo granulėmis. Naudojamos smūgiams jautrių produktų apsaugai.

6.4619.99

Oro pagalvėlės

(0)

Oro pagalvėlės, pagalvės skirtos pakuotės tūriui užpildyti bei taip apsaugoti produktus transportavimo ar sandėliavimo metu.

Label Media lipnios etiketės žymėjimui

(0)

Label Media lipnios etiketės žymėjimui. Lipnios etiketės, kurios spausdinamos ant A4 lapo. Daug skirtingų dydžių.

Dvipusė lipni juosta

(0)

Dvipusė lipni juosta.
Pagaminta akrilinių klijų pagrindu.
Skaidri, dvipusė.
Atspari aukštai temperatūrai.
Juostos storis 0,09 mm.

Popieriaus drožlės dekoravimui

(0)

Popieriaus drožlės užpildui. Popieriaus drožlės yra gaminamos iš prabangaus ir kokybiško spalvoto popieriaus. Naudojamos dekoravimui.

1.5773.55

Medžio drožlių užpildas

(0)

Mežio drožlių užpildas. Medžio drožlės puikiai tinka norint apsaugoti, užpildyti ar supakuoti produkciją. Naudojamos ir dekoravimui.

1.5347.11

Pakavimo plėvelė Stretch

(0)

Pakavimo plėvelė Stretch. Rankinė tampri pakavimo plėvelė (Stretch) gaminama iš LLDPE medžiagos. Skirta prekių apvyniojumui, pakavimui.

6.508.05

Pakavimo plėvelė Mini Stretch

(0)

Pakavimo plėvelė Mini Stretch gaminama iš LLDPE medžiagos. Skirta kroviniams sutvirtinti ant palečių, pakuoti siuntas.

Rudas popierius rulonais

(0)

Rudas popierius rulonais tinka įvairios produkcijos pakavimui, perdengimams tarp atskirtų sluoksnių, tūriui užpildyti.

21.4525.04

Kraft popierius lapais

(0)

Aukštos kokybės, rantytas Kraft popierius lapais. Paviršius linijuotas. Reprezentatyvi išvaizda. Naudojamas pakuojant produkcija, prekes.

Burbulinės plėvelės rulonai

(0)

Burbulinės plėvelės rulonai. Burbulinė plėvelė pagaminta iš dvisluoksnės PE plėvelės. Oro burbuliukai užtikriną apsaugą nuo pažeidimų.

1.6631.20
Susisiekite Burbulinės plėvelės rulonai su popieriumi

Burbulinės plėvelės rulonai su popieriumi

(0)

Burbulinės plėvelės rulonai su popieriumi. Tai ekologiška burbulinės plėvelės alternatyva, pagaminta iš 100% perdirbto popieriaus.

Burbulinis popierius

(0)

Burbulinis popierius. Pakavimo popierius su oro burbuliukais. Tai burbulinės plėvelės alternatyva, pagaminta iš 100% perdirbto popieriaus.

14.8920.50

Kraft popierius rulonais

(0)

Kraft popierius rulonais. Aukštos kokybės, rantytas Kraft popierius rulonais. Reprezentatyvi išvaizda. Tinka pakuojant prekės ar dovanas.

Lipni juosta Duct Tape

(0)

Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui ar pakavimui.

Lipni pakavimo juosta Acrylic

(0)

Lipni pakavimo juosta Acrylic. Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui.

0.391.43

Lipni pakavimo juosta Hot-Melt

(0)

Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui ar pakavimui.

Lipni pakavimo juosta Solvent

(0)

Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui ar pakavimui.

1.021.50

Lipni juosta su įspėjamais užrašais

(0)

Lipni juosta su įspėjamais užrašais (Fragile)(Neardyti pakuotės). Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą.

Pakavimo juosta Scotch 3M

(0)

Pakavimo juosta Scotch 3M. Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų klijavimui ir pakavimui.

Popierinė lipni pakavimo juosta

(0)

Popierinė lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui ar pakavimui.

0.532.07

Tyli lipni juosta Acrylic

(0)

Lipni pakavimo juosta skirstoma pagal klijų lipnumą. Juosta naudojama siuntų bei dėžių klijavimui ar pakavimui.

Spalvotas šilkinis popierius pakavimui ir dekoravimui

(0)

Spalvotas šilkinis popierius pakavimui ir dekoravimui. Šilkinis popierius pakuojamas rulonais po 30 lapų, 21 g/m2. Šilkinio popieriaus lapų matmenys 70 cm 50 cm. Šilkinis popierius naudojamas :
Dekoravimui ;
Dovanų ar papuošalų pakavimui ;
Dėžučių ar maišelių tūriui užpildyti.

2.367.49

Dviejų dalių dėžutės

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.122.48

Popieriniai maišeliai su susuktomis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai su Twist tipo susuktomis rankenėlėmis naudojami kaip: Dovanų maišeliai, Pakavimo maišeliai, Maišeliai verslo dovanoms.

0.170.34

Dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė su langeliu yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartonos, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.272.64

Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis naudojami kaip: Maišeliai maistui išsinešti, dovanų maišeliai, pakavimo maišeliai.

0.160.31

Popieriniai maišeliai su plačiu dugnu

(0)

Popieriniai maišeliai su plačiu dugnu ir plokščiomis rankenėlėmis. Maišeliai maistui išsinešti, dovanų maišeliai, pakavimo maišeliai.

0.120.22

Siuntų ir perkraustymo gofro kartono dėžės

(0)

Siuntų gofro kartono dėžės gali būti naudojamos ir kraustymuisi. Tvirtos fefco 0201 tipo dėžės tinka transportavimui, daiktų sandėliavimui.

0.211.68

Popieriniai maišeliai buteliams su suktomis rankenėlėmis

(0)

Maišeliai buteliams su Twist tipo susuktomis rankenėlėmis yra naudojami, verslo dovanoms, švenčių metu, dovanojont butelio formos dovanas.

0.250.62

Tvirtos gofro kartono dėžės

(0)

Tvirtos gofro kartono dėžės tinka sandėliavimui, siuntoms, daiktams saugoti. Tai yra FEFCO0201 konstrukcijos dėžė pagaminta iš BC kartono.

2.144.70

Dėžės paletėms

(0)

Mūsų gaminamos dėžės puikiai tinka paletėms, sandėliavimui, siuntoms. Jos gaminamos iš tvirto gofro kartono. Atitinkančios klientų poreikius.

0.582.05

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu

(0)

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu. Rudi popieriniai maišeliai tinka lengvų prekių ir maisto produktų pakavimui.

1.242.64

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu ir langeliu

(0)

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu ir langeliu. Šie maistiniai maišeliai yra gaminami iš ekologiško ir biologiškai skaidomo popieriaus.

4.306.61

Dėžės S dydžio paštomatams

(0)

Dėžės paštomatams yra gaminamos iš E bangos (mikrogofro kartono). Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tai yra greito uždarymo tipo dėžutė.

0.270.78

Popieriniai maišeliai maistui

(0)

Popieriniai maišeliai maistui. Maišeliai pagaminti iš rudo linijuoto kraft popieriaus. Be rankenėlių. Skirti konditerijos gaminiams.

2.568.47

Dėžės M dydžio paštomatams

(0)

Dėžės M dydžio paštomatams yra gaminamos iš mikrogofro, bei gofro kartono. Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tvirtos ir apsaugančios.

0.451.30

Marškinėlių formos pirkinių maišeliai

(0)

Marškinėlių formos pirkinių maišeliai. HDPE maišeliai pirkiniams. Maišeliai populiarūs prekybos centruose, kitose prekybos vietose, buityje.

0.835.12

Greito uždarymo dėžutės

(0)

Atverčiamos, greito uždarymo dėžutės Fefco 0427 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams ir kitiems jūsų gaminiams.

0.210.56

Greito uždarymo dėžutės su langeliu

(0)

Atverčiamos, greito uždarymo dėžutės su langeliu Fefco 0427 naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams ir kitiems jūsų gaminiams.

0.360.82

Lipni dvipusė juosta FOLSEN 6mm

(0)

Dvipusė lipni juosta. Pagaminta akrilinių klijų pagrindu. Skaidri, dvipusė. Atspari aukštai temperatūrai. Juostos storis 6 mm.

Pagalvėlės formos dėžutės

(0)

Dėžutė “Pagalvėlė” yra puiki dėžė jūsų gaminiams, dovanų pakavimui, juvelyrikos gaminiams. Dėžutės yra pagamintos 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita yra balta.

0.140.20

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

5.7913.97

Plokščios gofro kartono dėžės

(0)

Plokščios dėžės yra pagamintos iš gofruoto kartono. Į šias dėžutes patogiai galite pakuoti kalendorius, knygas, kitus plokščius gaminius.

Siauros gofro kartono dėžės

(0)

Siauros dėžės pagamintos iš gofruoto kartono. Dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, vibracijos, suspaudimo. Naudojamos pakavimui ir siuntoms.

0.598.99
Susisiekite

Doy-pack metalizuoti maišeliai

(0)

Doy-pack metalizuoti maišeliai. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius, džiovintus vaisius, saldumynus, sėklas, chemijos produktus ir t. t.

3.7612.19

Pailgos gofro kartono dėžės

(0)

Pailgos kartoninės dėžutės – tūtos pagamintos iš gofruoto kartono. Tvirtos, greitai ir paprastai paruošiamos siųsti.

0.821.53

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu. Maišeliai pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

5.9914.05
Susisiekite Paletinės gofro kartono dėžės

Paletinės gofro kartono dėžės

(0)

Pletinė dėžė FEFCO0200 populiarus kartoninės dėžės modelis be viršaus.Galimas variantas su dangčiu. Klijuojamos lipnia juosta.

3.4710.60

Reguliuojamo aukščio gofro kartono dėžės

(0)

Reguliuojamo aukščio gofro kartono dėžės pagamintos iš gofruoto kartono. Į šias dėžutes patogiai galite pakuoti popierių, kalendorius, knygas, katalogus bei kitus plokščius gaminius.

0.540.99

Dėžės su lipnia juostele

(0)

Dėžės su lipnia juostele universalios, tvirtos dėžutės su lipnia juostele ir nuplėšiama juosta, pagamintos iš gofruoto kartono.

0.451.40

Plastikiniai, skaidrūs maišeliai su dugnu

(0)

Plastikiniai maišeliai su dugnu. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai.

4.557.27

Vaisių ir daržovių dėžė

(0)

Talpi ir tvirta dėžė vaisiams, daržovėms ar kitiems maisto produktams. Puikiai tinka pernešti ar transportuoti vaisius ar daržoves.

Dokumentų archyvavimui

(0)

Dokumentų archyvavimui skirta dėžė yra puiki dėžutė į kurią telpa įvairūs dokumentai, ar svarbūs jums popieriai.

Kepimo popierius

(0)

Kepimo popierius. Rudas kepimo popierius, iš abiejų pusių padengtas silikonu, atsparus aukštai temperatūrai.

A4 dokumentų archyvavimui

(0)

A4 dokumentų archyvavimui skirta dėžė. Pasirinkdami archyvavimo dėžes Esselte Eco FSC Jūs laimite taupydami savo lėšas archyvuojant dokumentus bei prisidedate prie planetos išsaugojimo. Ši puikios dėžės pagamintas iš 100% perdirbto kartono, 100% perdirbamas ir sertifikuotas FSC.

0.770.81

Aliuminio folija

(0)

Aliuminio folija. Aliuminio kepimo folija puikiai tinka mėsos, žuvies, daržovių paruošimui ant žarijų, krosnyse ir elektrinėse orkaitėse.

Dėžė konteineris

(0)

Dėžė konteineris. Tai puiki dėžutė patogiam smulkių daiktų, tokių kaip įvairūs varžtai, vinys, sagtys ir panašūs, laikymui bei sandėliavimui.

0.921.28

Pergamentas

(0)

Pergamentas. Baltas iš celiuliozės pagamintas riebalams nelaidus popierius.

Skaidri dėžutė iš PVC plastiko

(0)

Skaidri dėžutė iš PVC plastiko. Skaidrios dėžutės puikiai tiks dovanėlėms ar saldumynams sudėti. Pilnai permatoma dėžutė iškart atskleidžia kas jos viduje ir puikiai tinka suvenyrams, juvelyrikai ar kitai produkcijai.

0.330.66

Dėžė su iškirstomis rankenomis

(0)

Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Pagaminta iš storo gorfuoto kartono, todėl yra labai tvirta.

1.322.35

Plėvelė maistui

(0)

Plėvelė maistui. Skaidri plėvelė pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno), tinkanti sąlyčiui su maistu.

Dėžė rūbų pervežimui

(0)

Dėžė rūbų pervežimui. Tvirta dėžė rūbų transportavimui ar laikinam saugojimui. Po pervežimo marškinius, kostiumą galėsite rengtis iš karto.

Pyraginės dėžutės

(0)

Pyraginės dėžutės. Konditerijos gaminių kartoninės dėžutės yra geriausias būdas išlaikyti konditerijos gaminį puikioje formoje.

0.130.37

Dėžutės burgeriams

(0)

Dėžutės burgeriams. Dėžutė burgeriui, sumuštiniui. Vienkartiniai popieriniai indai. Tinka karštam ir šaltam maistui.

7.2112.56

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės

(0)

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės. Dviejų dalių dėžutės yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui.

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės su apvaliu langeliu

(0)

Mikrogofro kartono dviejų dalių dėžutės su langeliu naudojamos siuntoms, produkcijai, drabužiams ar kitiems jūsų gaminiams.

1.391.59

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės su langeliu yra naudojamos siuntoms, keramikos gaminiams, drabužiams ar kitiems jūsų gaminiams.

A4 formato biuro popierius

(0)

A4 formato biuro popierius. Multifunkcinis popierius TEAM A4 80g C-kategorija, skirtas taupantiems ir vertinantiems kokybę.

Apvalūs lipdukai

(0)

Apvalūs lipdukai. Užtikrina gerą bei ilgalaikį sukibimą su kartono ir popieriaus paviršiumi. Tinkami maišelių, dėžučių, vokų užklijavimui.

Atverčiamos dėžutės

(0)

Atverčiamos dėžutės FEFCO0215 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams, drabužiams, elektronikos, buitinių prietaisų, stiklo ir porcelianinių indų, knygų, statybinių medžiagų, suvenyrų, dovanų bei kitų vartojimo prekių pakavimui.

0.171.89

Atverčiamos dėžutės su langeliu

(0)

Atverčiamos dėžutės su langeliu yra naudojamos produkcijai, keramikos gaminiams, drabužiams, žvakių, suvenyrų, dovanų bei kitų vartojimo prekių pakavimui.

Susisiekite

Auksiniai tortų padėkliukai

(0)

Šie auksiniai tortų padėklai pagaminti iš aukštos kokybės kartono (1050g / m2). Jie yra padengti auksine aliuminio folija ir specialia danga, atspari riebalams ir vandeniui. Tortų padėklai yra puikus dekoratyvinis elementas. Jų dydžio įvairovė leidžia juos pritaikyti tiek sveikiems pyragams, tiek mažesnėms porcijoms. Auksiniai tortų padėklai, skersmuo: 10 cm, 16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, 30 cm, 32 cm, 34 cm, 38 cm ir 40 cm.

16.0060.10

Automatinis tušinukas

(0)

Automatinis tušinukas. Blizgus kokybiškos plastmasės korpusas.Elegantiškos metalinės detalės. Keičiama šerdele.

Balta dovanų dėžutė

(0)

Balta blizgi dovanų dėžutė vienos dalies, vientisu uždarymu. * Nurodyti dėžių matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. * Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. * Dėžės parduodamos išklotinėmis (nesulankstytos). * Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Susisiekite

Baltos tortų dėžutės

(0)

Elegantiškos, baltos spalvos tortų dėžutės, kurias ypač greita ir lengva surinkti. Šios dėžutės pagamintos iš aukštos kokybės kartono.

11.0041.50

Burbulinė plėvelė dėžėje

(0)

Burbulinė plėvelė dėžėje. Burbulinės plėvelės rulonas su perforacijomis, dėžėje. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių.

Burbulinės plėvelės maišeliai

(0)

urbulinės plėvelės maišeliai. Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinės plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės.

11.5524.75

Celofaniniai maišeliai

(0)

Celofaniniai maišeliai. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata.

2.234.96

Cukranendrių pluošto dangteliai

(0)

Biologiškai suyrantys cukranendrių pluošto vienkartinio naudojimo dangteliai. Pagaminti iš atsinaujinančių išteklių. Tinka šaltam ir karštam maistui. Galima naudoti su Ø90mm popieriniais puodeliais,

2.702.99

Cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams

(0)

Biologiškai suyrančios cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams BIOBOX. Pagamintos iš atsinaujinančių išteklių. Tinka tiek šaltam tiek ir karštam maistui. Galima naudoti mikrobangų krosnelėje.

Dangteliai puodeliams

(0)

Dangteliai puodeliams. Dangteliai skirti popieriniams karštų gėrimų puodeliams.

Dangteliai tūtoms

(0)

Dangteliai tūtoms. Dangteliai neatsiejama dalis nuo tūtu skirtų siuntoms.

 

0.190.35

Daugkartinės šakutės

(0)

Daugkartinės šakutės pagamintos iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje. Galima plauti indaplovėje.

Daugkartiniai peiliai

(0)

Daugkartiniai peiliai pagaminti iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje.

Dekoratyviniai segtukai

(0)

Dekoratyviniai mediniai dažyti segtukai – skirti įvairiems rankdarbiams, skrebinimui, atviručių gamyboje. Puiki priemonė originaliam dovanų pakavimui, albumų, rėmelių dekoravimui. Mediniai. Pastelinės spalvos.

Dėžutė buteliams

(0)

Dėžutė buteliams. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui.

0.791.74

Dėžutė buteliams su langeliu

(0)

Dėžutė buteliams su langeliu. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui su langeliu.

0.951.32

Dėžutė keksiukams

(0)

Dėžutė keksiukams. Dėžutė keksiukų pakavimui, su įdėkliuku ir skaidriu PVC langeliu.

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams

(0)

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams. Reprezentatyvi ekologiška pakuotė keksiukams ar pyragėliams. Su išimamu padėkliuku dviems keksiukams.

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams

(0)

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams, vaisiams.

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu

(0)

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu. Universalios dėžutės su langeliu, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams.

Susisiekite Dėžutės ECO LUNCH

Dėžutės maistui išsinešti

(0)

Unikalaus dizaino dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui.

40.5048.35

Dėžutės pyragui ar konditerijai

(0)

Dėžutės pyragui ar konditerijai tinka bandelėms, pyragams, torčiukams ir kietiems konditerijos gaminiams.

Dėžutės salotoms su langeliu

(0)

Dėžutės salotoms su langeliu. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ir šaltiems patiekalams.

Dėžutės su dangčiu tortams

(0)

Apvalios kartoninės dėžutės su nuimamu dangčiu tortams ir pyragams.
Naudojama medžiaga, iš kurios gaminama dėžutė, atitinka aukščiausius maisto produktų pakavimo standartus, ekologiškai švari ir nedaro įtakos konditerijos gaminių skoniui ar kvapui.

0.751.55

Ilgesnis pristatymo laikas (+2-3 d.d.)

Dėžutės sumuštiniams su langeliu

(0)

Dėžutės sumuštiniams su langeliu. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono, su skaidriu langeliu.

Rodoma 1–100 iš 183