Rekvizitai

UAB “Agamabox”
Įmonės kodas: 303130710
Adresas: Tyzenhauzų 17, LT-02106, Vilnius
Telefonas: +370 675 83310
El. paštas: klausk@agamabox.lt

Parduotuvės darbo valandos

I-V nuo 10:00-17:00h

Dėmesio dėl COVID-19 apribojimų norint atsiimti prekes fizinėje parduotuvėje privaloma dėvėti nosį dengiančias kaukes.

Stenkimės palaikyti saugų atstumą ir mažinti COVID19 viruso plitimą.

Pasiruošę jums padėti

Arminas Kazlauskas

Co-Founder & CEO
(lietuvių, anglų kalba)
arminas@agamabox.lt

Darius Jankauskas

Co-Founder & COO
(lietuvių, anglų, rusų kalba)
darius@agamabox.lt

Vaiva Guogaitė

Pardavimų vadybininkė
(anglų, lietuvių kalba)
vaiva@agamabox.lt
+370 605 10433

Charlie Petitcolas

ETSY & Amazon vadybininkas
(anglų, prancūzų kalba)
charlie@agamabox.lt
+370 606 37794

Jurgis Ražinskas

Sandėlio vadovas
(lietuvių, anglų, rusų kalba)
jurgis@agamabox.lt

Aurelija Klimavičiūtė

Projektų vadovė
(lietuvių, anglų)
aurelija@agamabox.lt
+370 607 78310